Těhotenské a kojicí mikiny
Mikiny 3v1 pro každou fázi mateřství
Od prvních změn v těhotenství až po dny plné kojení a běžného fungování – tento typ mikin nabízí prostor pro rostoucí bříško, rychlý a nenápadný přístup ke kojení a zůstává pohodlný i na každodenní nošení. Přizpůsobí se postavě a dodají jistotu v období mateřství, kdy je pohodlí nejdůležitější.
Osobně si je můžete vyzkoušet v naší prodejně Bílá Tara MamaLand v Praze 5, kde snadno najdete střih i velikost, která vám sedne.
Řazení produktů
Výpis produktů
Těhotenské a kojicí mikiny 3v1 patří mezi nejoblíbenější kousky díky své univerzálnosti – jeden oděv zvládne těhotenství, pohodlné kojení i běžné nošení po porodu. Díky promyšlenému střihu se přizpůsobí měnící se postavě, drží tvar a poskytují komfort při každodenním pohybu s miminkem.
V nabídce najdete lehčí i teplejší varianty, které se hodí do různých ročních období. Diskrétní otvory pro kojení jsou řešené tak, aby nerušily vzhled mikiny a umožnily rychlý, pohodlný přístup k miminku i v situacích, kdy potřebujete jednat bez zdržení. Každý model je navržený tak, aby podpořil maminku v období mateřství a nabídl praktické, pohodlné a dlouhodobě nositelné řešení bez kompromisů ve stylu.
Těhotenské a kojicí mikiny 3v1 se skvěle doplňují s našimi kojicími tričky a těhotenskými kalhotami. Vznikne tak pohodlný a funkční outfit, který vás provede celým obdobím mateřství.



